fbpx

Grafik

KOLOR ŻÓŁTY – NOWE GRUPY można DOŁĄCZYĆ – obowiązują zapisy – Startujemy od 7 osób

http://

Print

2019 2020

x
Prev
Next
poniedziałek
11.11.2019
  • 9:00 > 10:00
    11.11 NIECZYNNE CAŁY DZIEŃ
  • 11 Listopada - szkoła zamknięta
  • 17:30 > 18:40
    0 Balet technika i streching
  • Ćwiczenia baletowe przy drążku - od podstaw
  • 17:30 > 18:40
    7 Belly Dance Wyższy
  • Taniec brzucha poziom wyższy prowadzi Ava Largo
  • 18:50 > 20:00
    0 Belly Dance - DOŁĄCZ
  • Grupa Tańca Brzucha od podstaw - prowadzi Ava Largo - DOŁĄCZ - START 7.10
  • 18:45 > 19:55
    Tribal open
  • Tribal grupa open - tańczący po roku można dołączyć z podstawami tańca brzucha - prowadząca Sylwia Rutkowska
  • 20:05 > 21:15
    2 Drum Solo - ponadpodstawowy
  • Taniec brzucha poziom średni - Drum Solo prowadzi Ava Largo
  • 20:00 > 21:10
    Flamenco średni Solea
  • Start 4.11 SOLEA POR BULERIA prowadzi AGNIESZKA PRZYBYSZEWSKA
wtorek
12.11.2019
  • 9:00 > 10:00
    Pilates klasyczny - lista rezerwowa
  • Pilates klasyczny prowadzi Agnieszka - lista rezerwowa
  • 10:15 > 11:15
    Pilates klasyczny - lista rezerwowa
  • Pilates klasyczny prowadzi Agnieszka - lista rezerwowa
  • 11:30 > 12:30
    Pilates w ciąży - Zapisy
  • Pilates dla kobiet w ciąży (4-6 miesiąc ciąży) prowadzi Agnieszka - o zajęciach należy poinformować lekarza prowadzącego
  • 17:30 > 18:40
    ATS OPEN
  • American Tribal Style - grupa średnia i powtórki - prowadzi Ula Chowaniec
  • 17:30 > 18:30
    pusta
  • 18:45 > 19:55
    Latino grupa zakmknięta
  • Zaawansowana grupa tańców latino - prowadzi Adam Kuza - brak miejsc
  • 18:45 > 19:45
    RYTM FLAMENCO DOŁĄCZ
  • Dołącz - Zajęcia rytmiczne dla osób tańczących flamenco. Spotkanie z techniką palmas, rytmami różnych palos (stylów) flamenco oraz ogólnymi zagadnieniami rytmiki,Prowadzi Fiip Swinarski, gitarzysta, cajonista i palmero
  • 20:00 > 21:10
    4 Belly dance średni
  • taniec brzucha poziom średni - po minimum roku nauki- prowadzi Karishma
  • 20:00 > 21:10
    Irlandzki średni
  • Taniec irlandzki grupowy - prowadzi Margo
  • 21:15 > 22:25
    Tango argentyńskie od podstaw
  • DOŁĄCZ Tango Argentino w parach od podstaw i powtórki. Prowadzi Darek z partnerką.
środa
13.11.2019
  • 17:30 > 18:30
    Rozciąganie ze wzmacnianiem
  • Rozciąganie i wzmacnianie w opracowaniu trener Avy - w szczególności dla osób prowadzących siedzący tryb życia, uprawiających sport powodujący przykurcze mięśni
  • 17:30 > 18:40
    0 Latino mix - dołącz
  • DOŁĄCZ - Mix latino od podstaw - prowadzi Adam Kuza
  • 18:45 > 19:55
    0 Belly Dance - DOŁĄCZ
  • START 09.10 - Belly dance od podstaw - prowadzi Karishma - DOŁĄCZ
  • 18:40 > 19:40
    BARRE AU SOL wzmacnianie
  • Barre au sol - w interpretacji trener Avy - nieobciążające ćwiczenia intensywnie wzmacniające
  • 19:55 > 21:05
    3 Burleska
  • Burleska i pin up style - prowadzi Ava Largo
  • 19:55 > 21:05
    ..
  • 21:10 > 22:20
    Jazz średni
  • Grupa jazzowa - po 3 latach nauki - prowadzi Sylwia Rutkowska
czwartek
14.11.2019
  • 16:20 > 17:20
    pusta
  • 16:20 > 17:20
    Pilates zdrowe plecy - lista rezerwowa
  • Pilates zdrowe plecy prowadzi Agnieszka - lista rezerwowa
  • 17:30 > 18:30
    Pilates zdrowe plecy - lista rezerwowa
  • Pilates zdrowe plecy prowadzi Agnieszka - lista rezerwowa
  • 17:30 > 18:40
    4 Balet dla dorosłych
  • Balet dla dorosłych - technika i choreografie prowadzi Sharon Kocjan
  • 18:45 > 19:55
    Pointy i wariacje balet zaawansowany
  • 30 Min technika baletowa na pointach 40 Min wariacje Zajęcia typu indywidualne/mała grupa Prowadzi Sharon Kocjan
  • 18:45 > 19:55
    Flamenco Tangos de granada
  • Flamenco Tangos de Granada - poziom po min. pół roku tańca - prowadzi Agnieszka Przybyszewska 7.11
  • 20:00 > 21:10
    7.11 Flamenco Farruca zaawans
  • Flamenco grupa zaawansowana - po 5 latach tańca - Farruca - prowadzi Agnieszka Prybyszewska
  • 20:00 > 21:10
    ..
piątek
15.11.2019
  • 10:00 > 11:00
    Pilates klasyczny - lista rezerwowa
  • Pilates klasyczny - prowadzi Agnieszka
  • 11:15 > 12:15
    Pilates w ciąży ZAPISY
  • Pilates dla kobiet w ciąży - prowadzi Agnieszka Dzieniakowska
  • 17:30 > 18:40
    0 Burleska
  • Burleska i pin up grupa od podstaw - prowadzi Ava Largo
  • 17:30 > 18:40
    5 Latino mix
  • Solo Latino Mix prowadzi Adam Kuza - poziom po 2 latach tańczenia
  • 18:45 > 19:55
    3 Latino Mix
  • Solo Latino Mix prowadzi Adam Kuza - poziom po roku
sobota
16.11.2019
  • 09:30 > 11:00
    Bata de Cola Flamenco zaawans
  • Flamenco z Bata de Cola - grupa zaawansowana (powyżej 5 lat tańca)
  • 11:15 > 12:15
    BARRE AU SOL wzmacnianie
  • Barre au sol - w interpretacji trener Avy - nieobciążające ćwiczenia intensywnie wzmacniające
  • 11:15 > 12:25
    9.11 . Flamenco technika
  • FLAMENCO TECHNIKA AGNIESZKA PRZYBYSZEWSKA Start 9.11 (raz w miesiącu step do muzyki na żywo)
  • 12:45 > 13:55
    9.11 Flamenco Tiento z Mantonem
  • FLAMENCO ŚREDNI MANTON Tiento (M.Poveda) AGNIESZKA PRZYBYSZEWSKA Start 9.11

SIEDZIBA SZKOŁY:

Łódź, ul.Żeromskiego 74A – na tyłach teatru V6 (wjazd przed parking na rogu ul.M.S Curie)

SEKRETARIAT jest czynny – według zajęć w grafiku (15-30 min przed pierwszymi zajęciami:

Poniedziałek – 17:00-20:00

Wtorek – 8:45-12:30; 17-21

Środa – 17:00-20:00

Czwartek – 16:00-20:00

Piątek – 9:45-12:30; 17:00-19:00

Piątek – 17:00-19:00

Sobota 10:45-13:00

ZAPISY NA ZAJĘCIA: kursy tańca: info@salome.net.pl , tel 664086383 (godz.9:00-16:00) oraz w sekretariacie531 885 890 (w godzinach pracy)

Parking pod budynkiem szkoły jest bezpłatny Parking miejski płatny do godziny 18:00